Apartamenty Pod Grapą w Białce Tatrzańskiej. Dlaczego to dobra lokalizacja?

Jednym z najczęściej wybieranych miejsc przez turystów są apartamenty Pod Grapą w Białce Tatrzańskiej. Jest to ulica położona w doskonałej lokalizacji – nieco na uboczu, dzięki temu jest tam spokojnie i cicho. Jednocześnie w pobliżu głównej drogi i serca miejscowości, a zarazem tuż obok wejścia na szlaki i blisko wyciągów narciarskich.

Apartamenty Pod Grapą w Białce Tatrzańskiej. Idealna lokalizacja dla aktywnych

Apartamenty Pod Grapą Białka Tatrzańska to adres dokładnie znany bez wątpienia zarówno miłośnikom zimowych, jak i letnich wizyt w górach. Przy tej ulicy mieści się wiele opcji noclegowych, dostosowanych do oczekiwań turystów. Miejsce to jest szczególnie popularne wśród podróżnych ceniących aktywne spędzanie wolnego czasu. Niedaleko przepływa rzeka Białka, wzdłuż której poprowadzone zostały malownicze ścieżki rowerowe oraz piesze. Można przemierzać je godzinami, delektując się wspaniałymi widokami, ciszą oraz spokojem. W okolicy jest też sporych rozmiarów obszar leśny, który na pewno dobrze wykorzystają miłośnicy grzybobrania.

Decydując się na pobyt w apartamentach Pod Grapą w Białce Tatrzańskiej zimą, turyści również nie będą rozczarowani. Najbliższy wyciąg położony jest kilkaset metrów dalej. Do kultowego kompleksu Kotelnica Białczańska jest stąd zaledwie 1500 metrów. W pobliżu znajduje się nawet miejsce odjazdu darmowych busów, które podróżnych odwożą prosto na miejsce. Biorąc to wszystko pod uwagę, trudno się dziwić, że ten region Białki Tatrzańskiej przez cały rok oblegany jest przez fanów aktywnego spędzania urlopu.

Blisko na stoki, w góry i do centrum. Apartamenty Pod Grapą w Białce Tatrzańskiej

Apartamenty Pod Grapą w Białce Tatrzańskiej położone są delikatnie na uboczu, a nie przy samej drodze głównej. Hałas ruchu samochodowego nie jest tam natarczywy i nie przeszkadza w wypoczynku. Bez problemu znaleźć tam można także miejsce noclegowe dysponujące dużym podwórkiem i terenem zielonym. Dzięki temu dzieci mogą się tam spokojnie bawić, bez obaw o ich bezpieczeństwo.

Choć apartamenty te nie są przy samej drodze szybkiego ruchu, nadal pozostają w bliskim sąsiedztwie serca miejscowości. W kilka minut dotrzeć od nich można do najpopularniejszych atrakcji i restauracji serwujących wyborną, lokalną kuchnię. W wielu przypadkach zejście ze szlaku wiedzie przez miasto, gdzie można zatrzymać się na obiad, a następnie szybko i bez problemu wrócić do swojego apartamentu.

Realizujemy bon turystyczny